Boğaziçi Film Festivali Başlıyor

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Boğaziçi Film Festivali biletleri satışa sunuldu.

Boğaziçi Film Festivali Başlıyor

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Boğaziçi Film Festivali 23 – 30 Ekim tarihleri arasında fiziki olarak Atlas 1948 ve Kadıköy sinemalarında gerçekleşecek.

Kültür ve Sanat Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Hakkındaki Genelge’de yer alan tedbirleri uygulayarak sinema salonlarında gösterimi yapılacak olan festivalde film gösterimlerinin yanı sıra Atlas 1948 Sineması ve Akademi Beyoğlu’nda bir kısım etkinlikler de yer alacak. İş bu etkinliklere katılım için ön başvuru gerektiği belirtildiği için söz konusu etkinlik programı ve başvuru sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Festivalde, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Ulusal Kısa Kurmaca Film Yarışması, Kısa Belgesel Film Yarışması ve Pitching Platformu gibi kategorilerde yarışma ve gösterimler de olacak.

Festival biletleri 13.00 ve 16.00 seansları için 10 TL, 18.30 ve 21.00 seansları için 15 TL, kısa film gösterimleri ise 5 TL’den satışa sunuldu.

Festival biletleri festival süresince Atlas 1948 ve Kadıköy sinemaları gişelerinde satışta olacak. Ayrıca biletler mobilet internet sitesinden de satışta olacak. Festivalin mobilet satış sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Festivalin film ve gösterim çizelgesine ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER