Bozcaada’da Tiyatro Festivali Düzenleniyor

Bozcaada bir kültür sanat faaliyetine daha kavuşuyor.

Bozcaada’da Tiyatro Festivali Düzenleniyor

Bu yıl ilki düzenlenecek olan tiyatro festivali tanıtımında, “No Tiyatro” projesi olan “NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali”; tiyatronun, sanatın, tatilin ve eğlencenin dinamiklerini bünyesinde bulundurarak 27 – 29 Ağustos 2021 tarihlerinde, yazın coşkusuyla birlikte 1500 katılımcısını keyif, huzur ve eğlence tutkunu Bozcaada’nın kalbinde buluşturmayı hedeflemektedir denildi.

Üç gün sürecek festival boyunca tiyatro oyunları ve söyleşilerin yanı sıra çeşitli atölyeler, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek.

Festival programı şu şekilde belirtildi

27 Ağustos

19:00 Kapı Açılış

21:00 Bir Baba Hamlet (Tiyatro)

28 Ağustos

10:00 Bülent Develi ile “Pantomim’le Tanışma”, Emrah Eren ile “Yönetmen Kafası” ve Ulrich Meyer-Horsch ile “Michale Chekhov Tekniği” (Atölye)

19:00 Kıyıya Oturmanın Böylesi (Tiyatro)

21:30 Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit (Tiyatro)

29 Ağustos:

10:00 Bülent Develi ile “Pantomim’le Tanışma”, Emrah Eren ile “Yönetmen Kafası” ve Ulrich Meyer-Horsch ile “Michale Chekhov Tekniği” (Atölye)

20:30 Şahdamarım (Tiyatro)

22:30 Canozan (Müzik)

Resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre festivalin 1. ve 2. gün bilet fiyatı 175,00 TL olarak belirlenirken, 3. gün bilet fiyatı ise 225,00 TL olarak belirtildi. Bu suretle satılan biletlerin ise atölyeler hariç o günkü etkinliklere katılım hakkı sağladığı belirtildi. Ancak yalnızca 3. gün Canozan müzik dinletisine katılmak isteyenler için ise bilet fiyatı 100,00 TL olarak belirlendi. Ayrıca “Oyun Destek Bileti” ve “Eğitim Destek Bileti” olarak destek olmak isteyenler için bilet alımı da sağlanıyor.

Festival bilet alım sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ…

NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali’ne kombine/günlük bilet alan katılımcılara, BOZTİD’e bağlı otel veya pansiyonlarındaki konaklamalarında %10 indirim sağlanacağı ve bu kapsamda konaklama rezervasyonu gerçekleştirilirken bilet ibrazında bulunulması gerektiği belirtildi. BOZTİD anlaşmalı otel ve pansiyonlar listesi için TIKLAYINIZ…

Bülent Develi ile “Pantomim’le Tanışma”, Emrah Eren ile “Yönetmen Kafası” ve Ulrich Meyer-Horsch ile “Michale Chekhov Tekniği” atölyeleri hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ…

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 11:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER