Erzincan tanıtım günlerinde Oğuz Aksaç sevenleriyle buluşacak.

İstanbul Maltepe sahili etkinlik alanında Erzincan tanıtım günleri başlıyor. Oğuz Akşaç ve diğer sanatçılar etkinlik kapsamında konserler verecek.

Erzincan tanıtım günlerinde Oğuz Aksaç sevenleriyle buluşacak.

Maltepe sahili etkinlik alanında yapılan il tanıtım günleri Erzincan ile devam ediyor. Erzincan tanıtım günleri 01 Kasım - 4 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Erzincan Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen etkinlikler “Gönül şehri Erzincan İstanbul'a geliyor” sloganıyla duyuruldu.

1 Kasım Perşembe günü başlayacak Erzincan tanıtım günlerinde, kış aylarında akarken donarak ziyaretçilerine görsel şölen sunan Erzincan Girlevik Şelalesi gibi doğal güzelliklerinin yanı sıra Mama Hatun Kervansarayı gibi tarihi değerler ve Erzincan kültürü de ziyaretçilere tanıtılacak. Yine kurulacak stantlarda cimin üzümü, Erzincan cevizi gibi yöresel birçok ürün ve yemek de İstanbulluların damak tadına sunulacak.      

Etkinlikler kapsamında Erzincanlı sanatçılar da hemşehrileri ve sevenleriyle buluşacak.

Etkinliğin ilk günü olan 1 Kasım 2018 Perşembe günü, saat 20.00'da sanatçı Oğuz Aksaç da Erzincanlı hemşehrileri ve sevenleri için söyleyecek.

İstanbul Maltepe etkinlik alanında yapılacak olan Erzincan tanıtım günleri kapsamında, Yaşar Sarıkaya, Öznur Sulari, Eren Aydın, Ahmet Yiğit,  Halil Aslan, Fehmi Güneş, Aynur Güneş, Arif Kurt, Sercan Direk, Eren Akalın, Erkan Özbeğ, Cengiz Yurtseven, Vahip Özbek ve birçok sanatçı da hemşehrileriyle buluşacak.

Erzincan tanıtım günlerine ev sahipliği yapacak olan İstanbul Maltepe sahil etkinlik alanına İETT otobüsleriyle ulaşmak için, 4 numaralı Maltepe Sahili - Kadıköy hattı, 16D numaralı Altkaynarca/Pendik - Kadıköy hattı, 222 numaralı Pendik - Kadıköy hattı ve E-9 Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı hattı kullanılabileceği gibi, etkinlik alanına yakın konumda bulunan diğer toplu ulaşım araçları da tercih edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 14:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER