İstanbul'da Organik Ürünler Festivali

Ülkemizin dört bir yanından Organik Ürün Sertifikasına sahip üretici ve firmaları Göktürk’te İstanbullular ile buluşuyor.

İstanbul'da Organik Ürünler Festivali

24 - 26 Mayıs 2019 tarihlerinde “Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Ürünler ve Sağlıklı Yaşam” sloganı ile yola çıkan Organik ürünler Festivali Türkiye’nin 7 bölgesinden, organik ürün üreticileri ile İstanbulluları, Göktürk'te bir araya getirecek.

Organik ürünler yetişitrmek, aslında çevreyle ilgili sistemde yapılan hatalar sonucu değişen doğal dengeyi tekrar kurmayı amaçlayan, insan ve çevreye daha kaliteli bir yaşam alanı sağlamak amacıyla yapılan, kimyasal ilaçlarla toplumu zehirlemeden, doğal ürünler yetiştirmektir. Günümüzde kullanılan kimyasal maddeler, insanlara uzun vadede ciddi zararlar vermekte, insan sağlığının yanı sıra toprak ve bitki sağlığını da olumsuz yönde etkileyerek ekolojik dengeyi altüst etmektedir. 

Destival organizatörleri de, Organik Ürünler Festivalinde 1001 çeşit organik ürünü, (gıda, tekstil, kozmetik, temizlik)  üreticinin kendisinden belgeli ve sertifikalı olarak İstanbullular ile buluşturacak. Festivalde yer alacak tüm ürünlerin sertifika ve belgeleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Buğday Derneği (Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği) yetkilileri tarafından kontrol edilecektir.

Festivalde ;

Organik Gıda, Kozmetik, Temizlik Ürünleri,

Doğal & Organik Ürün Panelleri,

Salça ve Turşu Atölyeleri 

Hobi Bahçeleri Ekimi,

Renkli Yarışmalar, Organik Danslar, Organik Müzik,

Organik Brunch ve Barbekü Şenliği, Konserler gibi birçok renkli etkinlik bulunuyor.

Ayrıca festival alanına giriş saatinizden çıkış saatine kadar neşeli muz, sevecen karpuz, gülen domates özellikle çocuklara güzel, eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaya çalışacak.

Festival programı 

Festyival Ücretleri

3 Kişilik Organik Brunch + Organik Barbekü Bileti - 49.90 TL

3 Kişilik Organik Barbekülü Bilet - 39.90 TL

Organik Brunch + Organik Barbekü Bileti - 39.90 TL

3 Kişilik Aile Bileti - 29.90 TL

Organik Barbekülü Bilet - 29.90 TL

Bir Kişilik Bilet - 19.90 TL

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER