İzmir GastroFest 24 Ekim'de Tarihi Havagazı Fabrikasında

İzmir GastroFest 4. Kez Düzenleniyor.

İzmir GastroFest 24 Ekim'de Tarihi Havagazı Fabrikasında

İzmir GastroFest yurtiçinden ve yurt dışından gastronomi dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiriyor.

Bu sene 4. kez düzenlenecek olan İzmir GastroFest , “Geleceğe Miras: Yaşayan Toprak” temasıyla katılımcılarla buluşacak. Söz konusu tema kapsamında birçok söyleşi ve etkinlik de festival kapsamında yer alacak. Festivalde çevresel sürdürülebilirlik, küresel ısınma, küçük ölçekli tarım, atıksız mutfak gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Festival saat 10:00’da açılış konuşmasıyla başlayacak. Saat 17:30 da başlayıp 19:30 a kadar sürecek olan Flapper Swing Grubu’nun konseri ve kapanış partisi ile sona erecek. Festival kapsamında film gösterimi de olacak. Festival alanı, toplantı salonu ve workshop alanında gerçekleşecek etkinliklerde tadımlar workshoplarda 13:30 dan itibaren başlayacak.

Festivale katılan tüm ziyaretçiler, Od Urla, Teruar, VinoLocale, Muranos, Kilimanjaro, Mürver /Loft, Cantinery, Alaf, Seçkin Et, Zai Bodrum, Edovital, Alliance, Özsüt Select, Tok BBQ, Miralem, Cartel Coffee&Cocktails, Atelier Fiori 52, Kaliforniya Ceviz, Dostlar Fırını, Kürkçü Dükkânı, DasCantina, Foodport Catering, Etrog ve Lucien Arkas Bağları’nın yanı sıra, Kahveci Mehmet Efendi, Dedemin Bahçesi 1962, Antik Fırın, Deli Gibi’nin ürünlerini deneyimleyebilecekler.

Festival 24 Ekim tarihinde İzmir Tarihi Hava Gazı Fabrikası’nda yapılacak olup, biletler biletix internet sitesinden satışa sunuldu. Bilet fiyatı 180,00 TL olan festival biletlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ…

.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER