Rize Tanıtım Günleri, Maltepe etkinlik alanında başlıyor

Rize Dernekler Federasyonu ve Rize Valiliğinin desteğiyle gerçekleştirilen 11. Rize Tanıtım Günleri 16- 20 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe’de yapılacak

Rize Tanıtım Günleri, Maltepe etkinlik alanında başlıyor

Söz konusu tanıtım günleri Maltepe etkinlik alanında yapılacak olup, Rize kültürü, müziği ve yöresel yiyecekleri katılımcılara tanıtılacak. Katılımcılar bu kapsamda açılan stantlardan yöreye ait yiyecekleri tadıp, alışverişlerini de yapabilecekler. Yine kemençe, tulum gibi yöreye özgü enstrümanlarla yapılacak konserler de program kapsamında duyuruldu.

Tanıtım günlerinin ayrıntılı programı açıklanmakla, söz konusu etkinlik kapsamında, etkinliğin son günü olan 20 Ekim Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımının da gerçekleşeceği belirtildi.

Duyurusu yapılan etkinlik programı şu şekilde…

Tanıtım günlerine ev sahipliği yapacak olan İstanbul Maltepe sahil etkinlik alanına İETT otobüsleriyle ulaşmak için, 4 numaralı Maltepe Sahili - Kadıköy hattı, 16D numaralı Altkaynarca/Pendik - Kadıköy hattı, 222 numaralı Pendik - Kadıköy hattı ve E-9 Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı hattı kullanılabileceği gibi, katılımcıların etkinlik alanına yakın olan Marmaray Süreyya Plajı veya İdealtepe durağında inerek kolaylıkla etkinlik alanına ulaşmaları mümkün. Yine etkinlik alanına yakın konumda bulunan diğer toplu ulaşım araçları da tercih edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 16:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER