Contemporary İstanbul 16 Aralık'ta Açılıyor

Her yıl Eylül ayında Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini bir araya getiren Contemporary İstanbul bu yıl 16 Aralık'ta gerçekleşecek.

Contemporary İstanbul 16 Aralık'ta Açılıyor

Bu yıl Contemporary İstanbul'un 15. yılı ve Covid-19 nedeniyle fuar tarihleri ve formatı değiştirildi. Akbank’ın ana sponsorluğunda 15 yıldır yapılan Contemporary İstanbul, pandemi nedeniyle bu yıl ilk defa hem fiziksel hem çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Fuar, 14 - 15 Aralık 2020 tarihlerinde sadece davetiyeyle VIP ön izleme, 16 - 20 Aralık 2020 tarihleri arasında genel ziyarete açık olacak. Türkiye ve dünya çağdaş sanatından örnekleri Avrupa ve Asya'nın birleştiği şehir olan İstanbul'da bir araya getiren etkinlik, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılacak. 

Pandemi tedbirleri kapsamında, fiziki olarak fuar alanını ziyaret edecek ziyaretçiler, önceden katılacakları gün ve saatleri bildirecekler ve fuara akredite olarak girebilecek. Etkinlik alanına zorunlu olarak HES kodu ile girilebilecek ve ziyaret en fazla 4 saat sürecek. Ayrıca Contemporary İstanbul'a özel hazırlanan dijital platform, dünyanın her yerinden ziyaretçilerin çevrimiçi özel içeriklere erişmesine olanak tanıyacak.

Contemporary İstanbul fiziki ve çevrimiçi fuarla ilgili biletler ve fuar hakkında daha fazla bilgi için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER