11. Antalya Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Antalya Kitap Fuarı 15 Ekim'de açılıyor ve 24 Ekim Pazar gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.

11. Antalya Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor

Planlı, kurallı, kimlikli, kültür, sanat ve eğitim odaklı bir Antalya içi, yerli – yabancı her kesimden yayıncı ve yazarın Antalyalılar ve Konyaaltılılar ile buluşmasını sağlayarak iletişim ve etkileşimine olanak verecek bir zemin oluşturmak amacı ile “11. Antalya Kitap Fuarı” gerçekleştirilecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Antalya Kitap Fuarı 15 Ekim’de saat 15.00’te Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi’nde açılıyor. “Gelecek Bilgiyle Yeşerecek” sloganıyla düzenlenecek fuarın ilk gününde, tarihçi ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Atatürk Kültür Merkezi'nde konferans verecek.

Geçen yıl pandemi nedeniyle yapılamayan kitap fuarını, 2019 yılında 300 bin kişinin ziyaret etmişti.

‘Gelecek Bilgiyle Yeşerecek’

Planlı, kurallı, kimlikli, kültür, sanat ve eğitim odaklı bir Antalya için çalışmalarına devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kitapseverlere müjdeyi verdi. Başkan Böcek, geçen yıl pandemi nedeniyle ara verilen Antalya Kitap Fuarı’nın 15-24 Ekim tarihleri arasında Cam Piramit’te düzenleneceğini söyledi.

10 gün  boyunca 10.00 ile 20.00 saatleri arasında açık kalacak fuar boyunca birbirinden değerli yazarlar da okurlarıyla buluşacak. 11. Antalya Kitap Fuarı’na tüm Antalyalılar davetli.

.

Ulaşım

Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi Meltem, Sakıp Sabancı Blv. No:9, Muratpaşa/Antalya

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021, 11:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER