2. Aydın Kitap Fuarı

24 Mayıs 2019 Cuma günü açılışı gerçekleştirilecek olan kitap fuarı ile yazarlar ve yayınevleri Aydınlı kitapseverler ile bir araya gelecek.

2. Aydın Kitap Fuarı

Aydın Valiliğinin desteğiyle, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından geçen yıl ilk kez düzenlenen kitap fuarı bu yıl da düzenlenerek yazarlar ve yayınevlerini Aydınlı kitapseverlerle buluşturacak. Efeler Atatürk Kent meydanında 24 Mayıs 2019 Cuma günü saat 14.00’da açılışı gerçekleştirilecek olan kitap fuarına yaklaşık 100’e yakın yayınevinin stant açması beklenirken, bir çok yazar ve şairin okurları ile buluşması bekleniyor. Aydın Kitap Fuarı 01 Haziran 2019 tarihine kadar, sabah 10.00 ve akşam 22.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Geç kalmış bir şekilde geçen yıl ilk kez kitap fuarı ile buluşmasına rağmen Kent Meydanı’nda 80’in üzerinde yayınevinin katılımı gerçekleşmişti, yine yaklaşık 100’e yakın yazar bir hafta boyunca kitaplarını, stantlarda imzalamış,10’un üzerinde yazar okurlarla söyleşi yapmıştı.

Bu yıl daha da büyüyerek devam etmesi beklenen kitap fuarının kesin programı henüz açıklanmadı ancak Aydın Kültür ve Turizm Müdürlüğünün Web SayfasındanFacebook ve Twitter sayfalarından detaylı bilgilendirme yapılacağı açıklandı.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 23:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER