4. Isparta Kitap Fuarı

Isparta Belediyesinin bu yıl 4′üncüsünü düzenlediği ve 10 gün sürecek olan Kitap Fuarı, Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

4. Isparta Kitap Fuarı

Isparta Belediyesi tarafından bu yıl 4. kez düzenlenecek Kitap Fuarı 28 Şubat - 8 Mart tarihleri arasında Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Bu yıl kitap fuarının sloganı "Kitaplar Gül Açacak" oldu. kitap fuarı Isparta'nın ilk milli mücadele kahramanlarından olan Isparta'nın ilk mebusu İbrahim Demiralay anısına gerçekleştiriliyor. 

Fuara 32'si yerel olmak üzere 192 yazar, 311 yayınevi katılıyor. 8 Mart Pazar gününe kadar 09:00 - 20:30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarın etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz. Ahmet Ümit, Sinan Akyüz, Murat Kaplan, Yavuz Dizdar, Nedim Şener, Sinan Yağmur gibi isimler fuara katılarak imza günü düzenleyecek.

Fuara ulaşım için Kaymakkapı Meydanından otobüsler doldukça, İyaşpark önünden 10-15:00 arasında her saatbaşında, Süleyman Demirel Üniversitesi duraklarından 13:00 da ücretsiz otobüs seferi düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 23:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER