7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı Devam Ediyor

7’den 70’e tüm kitapseverlere kültür şöleni yaşatacak olan 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 8 Şubat'ta kapılarını açtı ve 16 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek.

7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı Devam Ediyor

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliklerinden biri olan olan 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 8 Şubat'ta kapılarını açtı. 16 Şubat Pazar gününe kadar sürecek olan fuarın, onur konuğu usta kalem Ahmet Ümit. Fuarın açılışına CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu katıldı.


Bu yıl "keşfet" temasıyla organize edilen fuarda,  geçmişe, geleceğe, öğrenmeye, gülmeye, araştırmaya ve dinlenmeye dair keşfedilmeyi bekleyen her şey, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kitapseverlerle buluşuyor. 25 bin metrekare alanda organize edilen olan CNR Kitap Fuarı, kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile 500 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayacak.

Öğretmenler, öğrenciler, yayıncılar, kitabevleri, kütüphaneciler, tercüme büroları, gazeteciler, yazarlar, editörler, yayınevi, yazar telif ajansları ve okurların yoğun ilgi gösterdiği CNR Kitap Fuarı’nda, imza günleri, söyleşi, seminer, ve paneller başta olmak üzere 700'ün üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı'da bu yıl ayrıca kitap bağış kampanyası da düzenlenecek. Fuar boyunca toplanan kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilecek.

Fuar Girişi

Tek Günlük Geçerli Giriş Bileti 4 TL' dir, Öğretmen ve Öğrencilere Ücretsizdir. Online bilet %20 indirimli olup, buradan alabilirsiniz.

İmza Günleri: 

Fuar kapsamında düzenlenen onlarca imza günleri için programa buradan ulaşabilirsiniz.

Fuara Ulaşım

Hacıosman – Yenikapı metrosunun bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Anadolu yakasından Marmaray - Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy - Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Yenikapı iskelesine ulaşıp, metro ile kolaylıkla CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir ve "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 22:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER