Düzce 1. Kitap Fuarı Başlıyor

9 Haziran -16 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak kitap fuarına kırktan fazla yayınevi ve birçok yazar katılım sağlayacak.

Düzce 1. Kitap Fuarı Başlıyor

Safir Koleji ile Düzce Belediyesi'nin birlikte düzenleyeceği ve Düzce’de bir ilk olan “1. Düzce Kitap Fuarı” 9 Haziran günü açılış yapacak ve 8 gün boyunca açık kalacak. Kitap fuarına giriş ücretsiz.

Düzceli yazarların da bulunduğu fuara çeşitli illerden 47’nin üzerinde katılımcı ve 100’e yakın yayınevi katılım sağlayacak.

Düzce 1. Kitap Fuarına Katılacak Yayınevleri; Can Yayınları, Sel Yayınları, İthaki Yayınları, Doğan Kitap, İletişim Yayınevi, Everest YayıneviYapı Kredi Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları, Timaş Yayınları, Domingo Yayınevi, Alfa Yayınları, Artemis Yayınları, Hayat Yayınevi, Çilek Yayınevi, Uğur Böceği Yayınevi, Hepsi Çocuk Yayınevi, Destek Yayınları, Eksikparça Yayınevi, Altın Kitaplar Yayınevi, Erdem Yayınları, Dergâh Yayınları, Parıltı Yayıncılık, Çocuk Gezegeni Yayınları, Kariyer Yayınevi, İpek Yayınları, Yakamoz Yayınları, Epsilon Yayınevi, Beyaz Balina Yayınları, Elma Yayınevi, Paydos Yayıncılık, İndigo Yayıncılık, Martı Yayınları, Redka Yayınları, , Akıl Oyunları Yayınevi, Pegasus Yayınları, Ötüken Yayınları, Arkadya Yayınları, İrfan Yayınevi, Kapı Yayınları, , Beyan Yayınları, Koridor Yayıncılık, Pamey Yayıncılık, Akçağ Yayıncılık, Mat, Yade Yayınları.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 17:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER