Mudanya 3. Kitap Fuarı Başlıyor

Mudanya Kitap Fuarı 20 Ağustos Tarihinde Başlıyor

Mudanya 3. Kitap Fuarı Başlıyor

20 - 29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mudanya 3. Kitap Fuarı Mütareke Meydanı ve İsmet İnönü Parkı’nda düzenlenecek. Fuar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Mütareke Meydanı’nda gerçekleşecek Türkü Akbayram konseriyle sona erecek.

Kitap fuarı kapsamında 75 yayınevi ile akademisyen, gazeteci-yazar, müzisyen ve tiyatrocular Bursalı kitapseverlerle buluşacak.

Bu seneki fuarın teması “Gençlik ve Gelecek” olarak belirlendi. Müzisyen, Yazar ve Yönetmen Zülfü Livaneli ve Akademisyen - Yazar Selçuk Şirin bu yılki fuarın onur konukları olacaklar.

Etkinlik kapsamında birçok gazeteci, yazar, akademisyen ve siyasetçi söyleşi ve imza günlerinde Bursalılarla buluşacak. Ercan Kesal, Barış İnce, Murat Ağırel, Ahu Özyurt, İbrahim Varlı, Elif Çongur, Gürkan Korkmaz, Esra Dicle, Ali Lidar, Fatih Yaşlı, Turgay Fişekçi, Vahdet Mesut Ayan, Sinem Sal, Murat Menteş, Ayşen Şahin, Şükrü Erbaş, Barış Terkoğlu, Tuba Torun, Gökhan Günaydın, Lal Laleş, Betül Dündar, Faruk Duman, Ali Mert Taşçıer, Gökçe Gökçen, Seren Servin Korkmaz, Müge Koçak, Esmahan Devran İnci, Ayşe Özlem İnci, Dileda Arslan, Ümit Alan, Ateş İlyas Başsoy ve Berkant Gültekin ile Bursalı gazeteciler Yüksel Baysal, Necati Kartal, Ozan Kaplanoğlu, Burak Demirci, Kübra Ulutaş Mudanya’nın konuğu olacak.

Bunun dışında fuar kapsamında birçok atölye ve söyleşi de gerçekleşecek.

Fuarın tüm etkinlik programına ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 13:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER