Maltepe'de Şanlırfa Tanıtım Günleri

Maltepe Etkinlik Alanında 18-21 Kasım tarihleri arası Şanlıurfa tanıtım günleri programları yapılıyor.

Maltepe'de Şanlırfa Tanıtım Günleri

Pandemi koşulları sebebiyle İstanbul’da uzun süre icra edilemeyen tanıtım günleri önlemlere riayet etmek koşuluyla yeniden başladı. Yenikapı ve Maltepe’de yapılan il tanıtım günleri kapsamında İstanbullular birçok şehrin kültürünü tanıma fırsatı bulacaklar. 

İstanbul Maltepe’de düzenlenen etkinlikler kapsamında 18-19-20-21 Kasım tarihleri arasında Maltepe Sahil Etkinlik Alanı’nda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa İş Adamları Derneği – Şanlıurfa Eğitim ve Kültür Derneği katkılarıyla Şanlırfa tanıtım günleri yapılacak. 

4 gün boyunca Şanlıurfa tanıtım günlerinde yöresel lezzetler ve yöresel sanatçıların konserleri lle tam bir festival havasında, Göbeklitepe'den Balıklıgöl'e, Halfeti'den Harran kubbeli evlere, çiğköfteden isota ve kebapa kadar tanıtılacak olan Şalıurfa tanıtım günlerine tüm İstanbullular ücretsiz olarak katılabilecek.

İstanbul Maltepe sahil etkinlik alanına Marmaray Süreyya Plajı veya Maltepe duraklarında inerek ulaşabilirsiniz. İETT otobüsleriyle ulaşmak için, 4 numaralı Maltepe Sahili - Kadıköy hattı, 16D numaralı Altkaynarca/Pendik - Kadıköy hattı, 222 numaralı Pendik - Kadıköy hattı ve E-9 Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı hattı kullanılabileceği gibi, etkinlik alanına yakın konumda bulunan diğer toplu ulaşım araçları da tercih edilebilir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER