Korona Sebebiyle Evde Kalanlara Online Filmler

Korona virüsü salgını sebebiyle evinde kalanlara ücretsiz film gösterimleri

Korona Sebebiyle Evde Kalanlara Online Filmler

Barış Atay’ın ilk uzun metraj filmi olan “Eksik” ile Ümit Ünal imzalı “Sofra Sırları” adlı yerli yapımlar internet üzerinden ücretsiz olarak erişime açıldı.

Korona virüsü salgını sebebiyle evinde vakit geçirmek durumunda kalan insanlar için #EvdeKal çağrısı kapsamında yapımcılardan ve yönetmenlerden destek geldi. Bu kapsamda “Eksik” filmi “vimeo”, “Sofra Sırları” ise “youtube” internet sitelerinden erişime açıldı.

1980 darbesi sonrası parçalanan bir ailenin 30 yıllık ayrılık sürecinin anlatıldığı Eksik filminin kadrosunda Sarp Akkaya, Barış Atay, Salih Bademci, Funda Eryiğit, Uğur Polat, Şebnem Sönmez Toprak Sağlam, Nur Sürer yer alıyor.

Sofra Sırları filminde, eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan’ın iyi bir aşçı olmasının yanı sıra aslında bir seri katil olması ve şehre yeni atanan komiserin cinayetlerin peşini bırakmamasıyla gelişen olaylar anlatılıyor. Filmin kadrosunda Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Çam ve Fırat Altunmeşe yer alıyor.

Eksik filmini izlemek için https://vimeo.com/357181470 internet adresini,

Sofra Sırları filmini izlemek için ise https://www.youtube.com/watch?v=EcbjD3FaUwU&feature=youtu.be internet adresini tıklamanız yeterli.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 22:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER