Naylon Fermuar Nerelerde Kullanılır?

Naylon Fermuar Nerelerde Kullanılır?

Naylon fermuar evlerde ses yalıtımı yapmak ve vakumlu kısımlarda kullanılmak için bire birdir. Bu fermuarlar diğerlerine göre sessizdir. Aşınması oldukça düşüktür, bu nedenle naylon fermuar çok daha uzun süre ve az bakımla iyi ve optimum durumda kalır.

Naylon fermuar otomatik kapılarda da kullanılır. Otomatik kayar kapınızın ağırlığı 500 kiloya kadar ise en iyi seçenek, metal göbek dolgulu, uzun naylon delikli 25 x 20 x 1000 naylon fermuar kullanmaktır. Kapınız bu ağırlığı aşıyorsa kaynaklı metal fermuar takmanız gerekecektir.

Elektrikli Kapı için Naylon Fermuar Ne zaman Alınır?

Zamanla ve özellikle güneşten dolayı otomatik kapınıza takmış olduğunuz fermuarın dişleri aşınabilir. Bu olursa, söz konusu kapının kapanması aynı olmayacak ve açılırken ve kapanırken sorunlara neden olabilir.

Aynı şey, bir noktada kendi arabamız otomatik kapımıza çarparsa da olabilir. Bu nedenle firmamızda naylon sürgülü kapı fermuarının değiştirilmesinde hızlı bir çözüm sunuyoruz. Kendi evinize dilerseniz nakliye acentesi ile de gönderebiliriz.

İkinci seçeneği seçerseniz, e-postamıza taktığınız elektrik kapısı için naylon fermuarın fotoğraflarını iletişim numaranızla birlikte eklemeniz gerekecektir. Naylon fermuar için https://www.ecefermuar.com.tr/naylon-fermuarlar sitesi üzerinden sizde bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER