Yabancılar Hukuku

Yabancılar Hukuku

Yabancılar Hukuku

Her ülkenin kendi sınırları içerisinde ticari faaliyette bulunan vatandaşları için hazırladığı kanunlar bulunmaktadır. Ticaret yapacak kişilerin ve firmaların bu kanunlarda belirlenmiş olan resmi işlemleri yaptırması gerekmektedir. Bunun yanında ülkemizde ticari faaliyette bulunmayı planlayan yabancılar için de belirlenmiş olan bazı hukuki prosedürler bulunmaktadır. Yabancılar hukuku olarak adlandırılan bu prosedürlerin uygulanması için bu alanda geniş bilgi sahibi bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yabancı ülkeden ülkemize gelerek burada ticari faaliyette bulunacak olan kişilerin ülkemizdeki bu alanda hazırlanmış olan hukuki konulara uyması gerekmektedir. İşte yabancılar için hazırlanmış olan bu hukuk maddelerinde yurtdışında gelecek olan personelin işlemleri, burada oturum izinlerinin alınması, resmi anlaşmaların yapılması, karşılıklı evrakların hazırlanarak ilgili kurumlara sunulması gibi birçok konuda hukuk danışmanlık hizmeti alınması uygun olacaktır.

Ülkemizde çalışma yapmak üzere gelen firmaların bu çalışmalarını kanunlara uygun bir şekilde yapması gerekmektedir. Yabancılar hukuku olarak hazırlanmış olan bu kanun maddelerinde yapılacak olan tüm resmi işlemler belirlenmiştir. Bu resmi işlemlerin eksiksiz olarak yapılması konusunda Bekler Partners sizleri beklemektedir. Hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilmek için https://beklerpartners.com/is-hukuku-ve-yabancilar-hukuku/ sayfası sizleri bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2021, 09:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER