Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

Dizi olarak hayatımıza 2011 yılında giren Game of Thrones'un 8. ve final sezonunu 2019 yılında yayınlanacak

Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

George R. R. Martin tarafından yazılan Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) kitap serisinin ilk kitabının isminden esinlenerek HBO tarafından çekilen fantastik bir televizyon dizisi olan Taht Oyunları (Game of Thrones) ilk sezonunu 17 Nisan 2011 tarihinde yayınlanmıştı. 2017 yılına kadar aradan geçen 7 yılda 7 sezonu yayınlanan dizinin final ve 8. sezonu 1,5 yıldır hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Final sezonunun yayınlanma tarihi henüz tam olarak açıklanmadı ancak büyük söylenti 2019 yılının Nisan ayında yayınlanacağı yönünde. Yine Haziran ayından önce yayınlanamayacağı da yaygın bir söylenti. 7 yıl boyunca her yıl bir sezon yayınlanan dizinin 7. sezonundan sonra senaryo yazım çalışmalarının devam etmesi sebebiyle 1,5 yıla yakın ara vermiş durumda.

7 sezon boyunca en önemli karakterler olarak düşünülen karakterler birer birer öldürülerek diziden çıkmıştı, özellikle Ned Stark'ın tekrar diziye gireceği bir söylenti olarak dolaşıyor ancak aslında birçok karakterin tekrar canlanacağı özel bir bölüm çekildiği ortaya çıkmıştı. Bu bölüm de 2019 yılında yayınlanacak.

Dizinin son sezonunu 1,5 yıldır  bekleyen hayranlarına şu an için  bir müjde veremesek de çok uzun bir zaman kalmadığı kabul ediliyor.

(Dizinin 8. sezonunun yayın tarihini İMDB sayfasından takip edebilirsiniz.) 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 11:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER