Trekking Hatları sefere başlıyor

Doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için açılan ve 15 Haziran'da seferlere başlayacak D1 ve D2 hatları, sadece hafta sonları hizmet verecek.

Trekking Hatları sefere başlıyor

İETT 2016 yılından bu yana, insan vücudu ve ruh sağlığı için trekking / hiking yapmak isteyen yolculara ulaşım hizmeti sunmak üzere iki yeni hattı hizmete sunuyor ve İETT'nin doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açtığı ve hafta sonları hizmet verecek iki hattı, 15 Haziran 2019 itibariyle hizmete başlıyor. Trekking hatları yaz aylarında hafta sonları hizmet verecek.

İETT doğa yürüyüşü (trekking) yapmak isteyen İstanbullular için hizmete aldığı D1 Polonezköy - Üsküdar/Kadıköy ve D2 Beşiktaş - Belgrad Ormanı hatları yaz ayları boyunca hafta sonları sefer yapacak.

D1 numaralı Kadıköy/Üsküdar-Polonezköy hattının güzergahı, Kadıköy, Numune Hastanesi, Doğancılar, Altunizade, Ümraniye, Çakmak Köprüsü, Şile Yolu, Çubuklu Evleri, Polonezköy Muhtarlık'a gidecek.

D2 numaralı Beşiktaş - Belgrad Ormanları hattı ise Beşiktaş İskeleden hareketle Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent, Maslak, Hacıosman, Atatürk Arboretumu ve Belgrad Ormanı'ndan geçerek Göktürk'e gidecek.

Otübüs seferleri ise şu saatlerde yapılacak:

Kaynak: İETT

Resim Gianni Crestani tarafından Pixabay'a yüklendi

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 16:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER